skip to Main Content

Mes padėsime prisiduoti ir įsiregistruoti jūsų namus!

UAB “Pridavimas” įkurta 2008 metais. Mes padedame žmonėms susitvarkyti, parengti namo ir žemės sklypo dokumentus, susiderinti juos Nacionalinėje žemės tarnyboje, bet kurioje savivaldybėje, priduoti namą statybos inspekcijai bei įregistruoti jį Registrų Centre. Mūsų paslaugomis pasinaudojo jau virš 400 žmonių, o namo pridavimo instrukcijų parsisiuntė virš 300 namų savininkų. 99.9% namų savininkų liko patenkinti.

Mūsų Misija

Mes esame tam, kad padėtume jums tiek standartinėse situacijose, kai norite popierius susitvarkyti patys – vadovaujantis išsamia, mūsų sukurta ir patikrinta bei atnaujinta namų pridavimo instrukcija, tiek ir nestandartinėse, kėbliose ar ne visai ar net visai nelagaliose situacijose – MES TAM IR ESAME, kad pasitarnautume jums, o jūs gautumėt rezultatą, kurio jūs norit ir/ar jums reikia…

Mus verta pasirinkti, nes:

Klaidos ir patirtis kainuoja. Žmogaus darbas kainuoja. Eilės prie kabinetų užtrunka. Per ilgą ir skausmingą patirtį pasimokėme iš klaidų ir išmokome sutaupyti. Pasinaudokite šia išmintimi.

Namo pridavimas – kompleksinis darbas, kuriame dalyvauja vidutiniškai apie 12 specialistų. Jūs užsakote paslaugą, o mes tampame atsakingi už galutinį rezultatą. Vienas žmogus dirba su jumis. Vienas žmogus jums atskaitingas ir atsakingas už viską.

Sveikata – didžiausias turtas. Mes apsaugome jus nuo bereikalingų ginčų, galvos skausmų, įtemptų nervų ir bemiegių naktų.

Kaip susitarsim – taip ir bus. Kaina, kurią sutarėme, lieka fiksuota. Jokių papildomų mokesčių už papildomus darbus ar dokumentus.

Jei dirbate, gyvenate, būnate užsienyje – ne problema. Susitarsime per atstumą, parašysite įgaliojimą – viską padarysime jums net nepajudėjus iš vietos.

Jeigu bankas reikalauja įregistruoti ir įkeisti namą kuo skubiau – tas darbas mums tampa prioritetinis. Padėsime viską sutvarkyti greičiau. Jeigu ne – susitarsime su jūsų banku ir, jei reikės, apmokėsime banko baudas.

Kartais reikia sprendimo būdo, kuris neaprašytas jokiame įstatyme, reglamente ar instrukcijoje. Mes jį sukuriame.

Jūsų namo / turto legalizavimas, pridavimas, registravimas yra apsaugotas konfidencialumo įsipareigojimais. Niekas nieko apie nieką niekada nesužinos.

Namų pridavimo Patirtis ir atsiliepimai apie UAB Pridavimas

15 + Metų darbo patirties

99,9 % Laimingų klientų

300 + Klientų parsiuntė instrukciją "Priduok Pats"

400 + Priduotų namų visoje Lietuvoje

Mūsų Partneriai ir draugai priduodant namą

NAMO PRIDAVIMO (V.I.P.) UŽKLAUSOS FORMA

Užpildykite užklausos formą ir mes, įvertinę turimus dokumentus, susisieksime
su Jumis tam, kad aptartume tolimesnį bendradarbiavimą
Back To Top